У львівському парку «Горіховий гай» будівельники пошкодили 20 дерев

Головні новини Львова 17.05Вікторія Іваскевич, 17 травня 2016, 18:36 1573 3

Будували котеджне містечко, а заїхали в парк. У «Горіховому гаю» технікою понищили ландшафт та дерева. На сполох забили місцеві активісти, викликали поліцію та екологів. Тепер за шкоду природі доведеться заплатити.

Будівельну техніку у парку «Горіховий гай» помітили місцеві відпочивальники, розповів директор Львівського кіноцентру Андрій Породко.

«Кажуть, по парку їде техніка, нищать дерева, щось твориться. Ми побачили, що є реально сліди від «Атласа». Великого, навіть є знимки як він тут їздив», ― каже Породко.

Поряд, на Яневій будують котеджне містечко. Виявилось, що техніка і була звідти. На місце викликали поліцію та екологів. Представник забудовника запевняє, що шкоди наробили не навмисне. Просто хотіли дещо вирівняти та укріпити схил.

«Ми плануємо рельєф в межах своєї ділянки для влаштування огорожі по периметру ділянки, тому що ділянка є рельєфною. Ґрунт осідає, і огорожа обвалюється періодично», ― пояснює  представник компанії-забудовника Михайло Цицонь.

Забудовник запевняє, що за два тижні все почистять та засіють травою. Одразу ж до місця пригнали і екскаватор, аби прибрати насипані напередодні гори ґрунту. В управлінні екології наміри забудовники обіцяють скріпити приписом. Мовляв, щоб не забули відновити благоустрій та зміцнити схил. Доведеться заплатити і за кожне пошкоджене дерево.

«Знищено близько 20 дерев, тобто з них два вже були попередньо хворі, аварійні, а 18 знищено в результаті цих земляних робіт. Ми нарахуємо шкоду, дамо обов'язково цю шкоду до відновлення для сплати в бюджет за завдану шкоду довкіллю», ― зазначив начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

Тим часом працівники парку кажуть, що численні будівництва довкола гаю впливають на місцеве озеро, поступово зникають джерела, які живлять водойму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук