У Львівському театрі ляльок відкрили камерну сцену і влаштували родинну вечірку

Так відсвяткували День лялькаря

Головні новини Львова 22.03Марічка Крижанівська, 22 березня 2019, 15:56 367 0

Відтепер репертуар Львівського театру ляльок урізноманітнять експериментальними виставами. Для цього відкрили камерну сцену.

У День лялькаря у театральних гримерках по-святковому гамірно. У своє свято актори працюють.

«Для мене цей театр – це життя, яке я провела тут», – зізнається акторка Слава Курилко.

У лялькарів особлива робота, бо на сцені одна людина грає роль і як драматичний актор у відкритому плані, і роль своєї ляльки.

«Тут є своя магія, лялькова магія. Ви розумієте, ми завжди в пошуку, тому що кожна нова лялька – це робота над собою», – ділиться акторка Ірина Остюк.

«Актор у драматичному театрі завжди, готуючи роль, все пропускає через себе. А для нас ми, як ми звикли казати, це удвічі важча робота, але удвічі легше отримувати насолоду, бо ми не тільки працюємо для дорослих, а й для дітей», – додає акторка Христина Гаврилюк.

«Що б не сталося в житті – любіть ляльку, це велике мистецтво і воно повинно розвиватися для тих, кому від нуля до найстарших», – каже акторка Мар'яна Бовцайло.

У день лялькаря в театрі влаштували родинну вечірку. Глядачів вчили робити ляльку із звичайної шкарпетки, а ще показували вистави. Однією із них відкрили камерну сцену. Там щойно зробили ремонт, обладнали світлом і звуковою апаратурою. Це буде простір для експериментальних вистав і де глядачі себе вільніше почуватимуть.

«Основним поштовхом до реалізації цієї малої сцени став проект «Бейбі театру», який ми готуємо. Це вистава від 0 до 3 років «Стук-грюк», яка потребувала особливого простору. Тому що не можна діток від о до 3 рочків впускати на велику сцену і казати: но-но, не рухайся. Вони мають привчатися до театру у формі гри», – розповідає директорка і художня керівниця Львівського театру ляльок Уляна Мороз.

А ще із стін фойє відтепер на глядачів дивитимуться актори театру, але із несерйозних, веселих світлин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук