У Львові багатодітні сім'ї та діти-сироти отримали ордери на житло

Три багатодітні сім'ї та п'ятеро дітей-сиріт отримали ключі і документи на нове житло. Дві сім'ї тепер є власниками окремих будинків, всі інші отримали по квартирі. Їх місто придбало у співфінансуванні: 70 відсотків від суми виділили із міського бюджету, а 30 — власники або ж благодійники.

«Це наш з вами обов'язок, нашої громади, — дбати про тих, кому є важко, кому є складно. І сімей дуже багато, і дітей є багато, і всім ми не можемо допомогти за один день, але що мені приємно, що ми кожного року збільшуємо кількість коштів, які витрачаємо на такі квартири», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото прес-служби ЛМР

Загалом із міського бюджету на цю програму виділили 7 мільйонів гривень. На таке житло можуть претендувати діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. А також сім'ї, де є п'ятеро і більше дітей.

«Якщо говорити про багатодітні родини, то на цей рік було передбачено 3 млн грн для закупівлі житла для них. Власне, цього року було також співфінансування багатодітних родин і, крім того, є одна родина, кошти для закупівлі якої дав підприємець, де працює голова сім'ї», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань ЖКГ.

У 2020 році місто планує купити орієнтовно 6 квартир для дітей-сиріт та 1 квартиру для багатодітної сім’ї. Ця програма діє у місті з 2016 року і за цей час придбали вже 39 помешкань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук