У Львові дітей познайомили з близько 150 професіями

У Львові дітей познайомили з близько 150 професіями
«Місто професій» вже не перший рік відбувається у Львові

24 червня у Львові, в парку імені Івана Франка вкотре відбувся захід для дітей «Місто професій». «Місто професій» - це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати можливість спробувати себе у різних професіях.

Організатори презентували близько 150 професій, усі вони поділялися на певні блоки: медицина (офтальмолог, фармацевт), силовий блок (пожежник, поліцейський) та безліч інших. Наявними були також різні хенд-мейд професії.

«Метою «Міста професій» є створення моделі дорослого життя. Участь у заході дасть дітям змогу зрозуміти, як важко їхні батьки заробляють гроші. А дехто спробувавши себе у різних професіях надасть перевагу якійсь одні, що зможе вплинути на його майбутнє», - розповідає один з організаторів Микола Крупей.

(фото ZAXID.NET)

Після отримання паспорта в адміністративному центрі «Міста професій» діти мали змогу спробувати себе у будь-якій справі, після успішного виконання якої вони отримували заробітну плату, яку згодом могли обміняти на товар в крамниці умовного містечка.

Ідеологом проекту є головна редакторка журналу «Community» Тетяна Люлька, яка проводить цей захід у 25 містах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук