У Львові діє «Соціальний готель для дітей-сиріт»

СуспільствоОльга Красько, 28 травня 20149580

Соціальний готель, що знаходиться у Львові на вул. Городоцькій,163 А, може надати притулок 24 людям. До готелю заселяють дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у віці від 15 до 23 років.

«Соціальний готель» є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради і був створений у 2007 році. Заклад має свою специфіку, зокрема, керує готелем релігійна громада, а також там можуть проживати лише хлопці віком від 15 до 23 років, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як розповіла ZAXID.NET завідувач господарським відділом готелю Анна Нарольська, у їхньому закладі можуть проживати тільки хлопці, оскільки приміщення є невеликим, тому немає змоги окремо поселяти і дівчат, і хлопців. В подальшому розширювати заклад не планують, тож дівчат там приймати не будуть.

Керівником «Соціального готелю» є Релігійне управління монастирів Селезіанського згромадження Східного обряду Української Греко-Католицької Церкви. За словами в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігоря Кобрина, таке керівництво «покликане утвердити підхід до управління «Соціальним готелем» у поєднанні ефективності менеджменту та установлення міцних духовних цінностей його мешканцям».

Готель забезпечує своїх мешканців тимчасовим житлом, надає соціально-побутові та інформаційні послуги, захист прав та інтересів. Окрім того, працівники готелю проводять соціально-психологічну та виховну роботу з кожним хлопцем окремо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук