У Львові для привернення уваги до проблем безпритульних висадять крокуси

СуспільствоОрися Шиян, 16 жовтня 20152940

У неділю, 18 жовтня, у Львові висаджуватимуть крокуси. Акція «Крокус – ціна життя» присвячена Всесвітньому дню бездомності, має на меті звернути увагу на проблеми безпритульних.

«Сьогодні безпритульність зумовлена низкою факторів. Це і особистий вибір, втрата житла та можливості заробітку, життєві турботи та проблеми, які не знаходять вирішення, відсутність або невдала реінтеграція в суспільство особи після ув’язнення. Проте із настанням зими ця проблема актуалізується як для особи без постійного місця проживання, так і для громади в цілому. Щоб врятувати життя, місту необхідно задовольнити базові потреби людини на вулиці», – розповіла в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.

Під час заходу організатори та активісти спільними зусиллями висаджуватимуть цибулини квітів крокусу як символ безпритульності, надії та відродження.

«Квітка шафрану, знаного в народі як крокус, обрана для акції не випадково, адже саме вона щороку зимує під снігом та відроджується навесні, коли інші рослини ще навіть не випустили листя.  Та попри те, крокус, незважаючи на лютий мороз, все ж знаходить життя, натомість людина, яка мешкає на вулиці, може його втратити», – додала провідний спеціаліст Шевченківського відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Міщенко.

Висаджувати крокус учасники заходу будуть 18 жовтня о 16:00 на площі поблизу бібліотеки №19 на вул. Симоненка, 10 (дитячий центр розвитку «Під спільним дахом»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук