Педіатри «Чорнобильської лікарні» у Львові підписуватимуть декларації з пацієнтами

А у центрі радіаційного захисту - сімейні лікарі і терапевти

У високоспеціалізованому медичному центрі відтепер надаватимуть первинну медичну допомогу

У середу, 16 січня, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, більше відомий як «Чорнобильська лікарня», підписав угоду з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), тож відтепер мешканці Львова і області можуть обирати тут для своїх дітей педіатра і підписати з ним декларації.

Про це повідомила у Facebook директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

«Наближаємо медицину до людей. Створюємо новий ширший простір для вибору», - написала Ірина Микичак.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі надають високоспеціалізовану допомогу, лікують дітей з найважчими недугами не лише з Львівщини, а й з усієї Західної України. Тут створили підрозділ первинної медичної допомоги, який обслуговуватиме мешканців Львова і області. Тож батьки, які не обрали ще педіатра чи сімейного лікаря для свої дітей, можуть обрати лікаря і підписати з ним декларацію.

Як пояснив ZAXID.NET директор Центру Андрій Синюта, декларації з пацієнтами будуть підписувати педіатри, які ведуть прийом у поліклініці. Наразі два педіатри – Марія Кащук і Ірина Бандуровська. Можливо, згодом і більше педіатрів будуть надавати первинну медичну допомогу.

Утім, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр не єдиний спеціалізований обласний медичний заклад на Львівщині, який підписав угоду з НСЗУ. У вівторок, 15 січня, угоду з НСЗУ підписав Львівський обласний центр радіаційного захисту населення, сімейні лікарі і терапевти якого відтепер також будуть підписувати декларації з пацієнтами і надавати первинну медичну допомогу.

За даними НСЗУ станом на 16 січня на Львівщині обрали лікаря (педіатра, терапевта, сімейного лікаря) і підписали з ним декларації майже 1 млн 700 тис. мешканців області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук