Електронний квиток остаточно впровадять у 2020 році. Зараз триває перший етап тендерного процесу. Завершиться він у квітні наступного року. Попередній відбір учасників тендеру зібрав 17 охочих компаній. Наразі презентували розроблений бренд електронного квитка з назвою «ЛеоКарт», за яку раніше проголосували львів'яни.
«Цей бренд-бук детально розшифровує концепцію «ЛеоКарту». Назва бренду вже пройшла реєстрацію, а положення ще затверджуються. Вироблено зразок логотипу в двох кресленнях: квадратного характеру, який використовуватимуть на прапорцях та значках, і звичайний – шрифтовий, який друкуватиметься на ручках. Він і буде основним. Є українською та англійською мовами. Літери зображено в чотирьох кольорах на білому фоні. Це не випадково підібрані кольори, а відповідно до логотипу «Львів відкритий для світу», щоб пристосувати «ЛеоКарт» під загальний бренд міста», – розповів про особливості і змістове навантаження бренду дизайнер Олег Стець, який створив візуалізацію бренду «ЛеоКарт».
За його словами, запропоновано три варіанти електронного квитка у формі картки. Основна буде мати синій колір, туристична — помаранчево-жовтий, а звичайна — фіолетовий. На ній зображуватимуться міські піктограми, які взяті з редизайну бренд-буку міста.
Як повідомив Олег Стець, зараз зворотній бік – у процесі розробки. Також передбачені персоналізовані картки, які матимуть фотографію власника і короткий опис, як нею користуватися.
Також створили візуалізацію корпоративної і сувенірної продукції: блокноти на пружині, наліпки на транспорт (логотип, який вписується у квадрат), промоційні значки «ЛеоКарту», візитки, папки, конверти та горнятка (його композиційний елемент складається із трьох видів транспорту міста).
Зокрема, було проведено роботу по брендуванню кіоска, як одного з місць, де можна буде придбати «ЛеоКарт». Сюди входять верхні та бокові вивіски, а також прапорці.
«Перші квитки ми будем очікувати в 2019 році, а повноцінно система запрацює в 2020 році після поставки і встановлення на всі види транспорту», – розповів в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.
«Ця система, яку ми хочемо реалізувати у Львові, хочемо, щоби вона була максимально зручною для пасажирів. Тому використовуємо певні інноваційні принципи її побудови, які тільки зараз набувають розвитку в Європі. Хочемо, щоби пасажири самі керували своєю карткою і швидко її поповнювали», – зазначив начальник відділу ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко.
Загальна вартість проекту Е-квитка у Львові – понад 11 мільйонів євро. Кредитний договір на впровадження в місті автоматизованої оплати проїзду на суму 10 мільйонів підписали ЛКП «Львівавтодор» та ЄБРР (Європейський банк реконстукції і розвитку).