У Львові проводять ямковий ремонт магістральних доріг холодним асфальтом

Вибоїни можна латати при мінусовій температурі

Головні новини Львова 20.02Ірина Панчишин, 20 лютого 2018, 19:27 2

На львівських магістралях латають вибоїни. Почали ці роботи ще у грудні минулого року. Найгірша ситуація у Шевченківському районі. Менше вибоїн у Личаківському та Сихівському районах. Найменше – у Франківському. Як проводять ремонти при мінусовій температурі – у сюжеті ZAXID.NET Новин.

Ямковий ремонт триває у Шевченківському районі. Шляхово-ремонтне підприємство працює на вул. Липинського. Тут через постійні перепади температур утворилося чимало ям. Їх спершу очищають, а тоді з пакета засипають холодний асфальт.

«Мусимо на укладання давати більше від існуючої основи асфальту на 2 сантиметри, щоб ущільнення було», – пояснює майстер Ярослав.

Уже другу зиму для латання ям комунальники використовують холодний асфальт. Від звичайного він вдвічі дорожчий. Проте вибоїни можна латати при мінусовій температурі.

«Там є додатки різні і бітум трошки інший. Воно використовується від мінус 15 до плюс 40 градусів. Цей холодний асфальт можна класти і після дощу на вологий асфальт», – розповів директор шляхово-ремонтного підприємства Шевченківського району Володимир Гордєєв.

Зараз комунальники у всіх районах ліквідовують вибоїни на магістральних вулицях. Коли ж температура підніметься до плюс п’яти та вище візьмуться за внутрішньоквартальні дороги. Однак кластимуть вже гарячий асфальт.

«Ми пройшли за останні два дні по вулицях Липинського, Чорновола, Варшавській. Також частково вулиці Шевченка. Виїзд із міста на вул. Богдана Хмельницького і центральну частину. Також потрібно провести ремонт дороги на Брюховичі. Є значна кількість аварійних вибоїн, але це вже в порядку черги», – розповів в.о. начальника відділу Шевченківської РА Микола Бегей.

Після ямкового ремонту холодним асфальтом дорогу одразу відкривають для проїзду.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, для Львова хочуть придбати спеціальну технічну установку для проведення ямкового ремонту доріг у мороз.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук