У Львові заклади харчування перевірили на доступність для людей з особливими потребами
До теми
- У ресторані, з якого вигнали хворого на ДЦП, вчать обслуговувати людей з особливими потребами ZAXID.NET
- У Львові після випадку зі «Sport Life» розпочнуть перевірку всіх спорткомплексів ZAXID.NET
- У Львові позначать заклади, дружні до людей з особливими потребами ZAXID.NET
- Хворий на ДЦП львів’янин започаткував акцію #накавуздругом ZAXID.NET
Заклади харчування у Львові перевірили на доступність для людей з особливими потребами. За результатами обстеження близько 200 закладів харчування мають встановлені пандуси та низькі пороги, що забезпечують комфортне пересування людям з особливими потребами, а також дитячих візків.
Зокрема, в Галицькому районі із 180 закладів харчування 72 мають встановлений пандус чи низький поріг, решті ж надіслали листи про встановлення пандусів, інформує прес-служба Львівської міськради.
У Франківському районі із 148 закладів харчування 45 мають пандуси чи низькі пороги, а в 103 проводяться роботи.
У Залізничному районі пандуси чи низькі пороги встановлені в 33 закладах харчування, а 48 закладів не пристосовані.
У Личаківському районі у 20 закладах харчування встановлено пандуси чи низькі пороги, 42 надано пропозицію на розгляд.
У Сихівському районі 32 заклади харчування мають встановлені пандуси чи низькі пороги, 42 заклади мають пониження.
У Шевченківському районі в 11 закладах харчування встановлено пандуси, 26 закладів мають понижені пороги і 56 закладів харчування не є доступними для людей з особливими потребами чи для батьків з дитячими візками. Тож таким закладам скеровано припис щодо здійснення необхідних робіт для забезпечення доступності усім категоріям відвідувачів.
Нагадаємо, після резонансних інцидентів, пов’язаних з неготовністю деяких закладів для людей з особливими потребами – відмови від обслуговування в ресторані Vapiano Lviv Романа Кисляка з ДЦП, який опісля організував акцію #накавуздругом, а також інциденту у «Sport Life» – мерія ініціювала перевірку усіх спорткомплексів міста з приводу доступності їхніх послуг для людей з інвалідністю.
Окрім того, у Львові мають намір позначити заклади, дружні до людей з особливими потребами. Для цього впродовж квітня соціальні працівники спільно з волонтерами проінспектують громадські місця.