У Львові заклади харчування перевірили на доступність для людей з особливими потребами

Заклади харчування у Львові перевірили на доступність для людей з особливими потребами. За результатами обстеження близько 200 закладів харчування мають встановлені пандуси та низькі пороги, що забезпечують комфортне пересування людям з особливими потребами, а також дитячих візків.

Зокрема, в Галицькому районі із 180 закладів харчування 72 мають встановлений пандус чи низький поріг, решті ж надіслали листи про встановлення пандусів, інформує прес-служба Львівської міськради.

У Франківському районі із 148 закладів харчування 45 мають пандуси чи низькі пороги, а в 103 проводяться роботи.

У Залізничному районі пандуси чи низькі пороги встановлені в 33 закладах харчування, а 48 закладів не пристосовані.

У Личаківському районі у 20 закладах харчування встановлено пандуси чи низькі пороги, 42 надано пропозицію на розгляд.

У Сихівському районі 32 заклади харчування мають встановлені пандуси чи низькі пороги, 42 заклади мають пониження.

У Шевченківському районі в 11 закладах харчування встановлено пандуси, 26 закладів мають понижені пороги і 56 закладів харчування не є доступними для людей з особливими потребами чи для батьків з дитячими візками. Тож таким закладам скеровано припис щодо здійснення необхідних робіт для забезпечення доступності усім категоріям відвідувачів.

Нагадаємо, після резонансних інцидентів, пов’язаних з неготовністю деяких закладів для людей з особливими потребами – відмови від обслуговування в ресторані Vapiano Lviv Романа Кисляка з ДЦП, який опісля організував акцію #накавуздругом, а також інциденту у «Sport Life» – мерія ініціювала перевірку усіх спорткомплексів міста з приводу доступності їхніх послуг для людей з інвалідністю.

Окрім того, у Львові мають намір позначити заклади, дружні до людей з особливими потребами. Для цього впродовж квітня соціальні працівники спільно з волонтерами проінспектують громадські місця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук