У Львові позначать заклади, дружні до людей з особливими потребами

СуспільствоАК, 30 березня 20166170

У квітні стартує кампанія «Львів зручний для кожного з нас», у ході якої соціальні працівники спільно з волонтерами проводитимуть соціальне інспектування громадських місць. Якщо вони комфортні для людей з особливими потребами – там розміщуватимуть спеціальні відзнаки.

Як повідомила ініціатор проекту, депутат Львівської міськради від «Самопомочі» Оксана Рубай, експерти звертатимуть першочергову увагу на сферу послуг, зокрема, аптеки, перукарні, а також заклади  дозвілля:  спортклуби, театри, кав’ярні.

«Звертатимемо увагу на наявність пандусів і на спеціально облаштовані вбиральні. А заклади харчування відзначатимемо за зручні столи,  а також спеціальні пропозиції:  для слабозрячих – меню шрифтом Брайля, для слабочуючих – у вигляді біжучої стрічки», – розповіла Оксана Рубай.  

Така акція стимулюватиме львівський бізнес до соціальної відповідальності, вважають організатори.

«Спеціальні відзнаки вказуватимуть на те, що тут працює бізнес, який дбає про людей з особливими потребами. А для неповносправних львів’ян це буде ще й додатковий знак – тут комфортні умови, аби не витрачати часу на ті заклади, де ще не має такої доступності», – каже Оксана Рубай.

Нагадаємо, що останнім часом у Львові трапились кілька резонансних інцидентів, пов’язаних із неготовністю багатьох закладів для людей з особливими потребами. Після відмови від обслуговування у ресторані Vapiano Lviv Роман Кисляк, який має ДЦП, організував постійно діючу акцію #накавуздругом, а після інциденту у «Sport Life» мерія ініціювала перевірку усіх спорткомплексів міста з приводу доступності їхніх послуг для людей з інвалідністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук