У Львові з'ясовують, якими є громадські активісти міста

Результати соціологічного дослідження оприлюднять до кінця липня

У рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» Інститут міста спільно з соціологічною агенцією «Фама» проведе соціологічне дослідження з метою визначити профіль громадських активістів Львова.

«Метою проекту є згуртувати людей, активізувати їх у локальних мікрогромадах міста, також напрацювати ефективні механізми або ж удосконалити наявні по співпраці між громадськими організаціями та міською радою. Водночас ми прагнемо посилити потенціал громадських організацій та звичайних мешканців, щоб вони були активними і долучалися до процесу прийняття рішень», - розповіла ZAXID.NET керівник проекту Анастасія Загайна.

Зараз Інститут міста спільно з соціологічною агенцією «Фама» з’ясовує, яким є громадський активіст Львова. Представники громадських організацій чи ініціативних груп можуть прийняти участь у дослідженні, заповнивши анкету.

«Шляхом електронного анкетування плануємо опитати приблизно 300 людей та зробити 18 глибинних інтерв’ю з представниками різних громадських організацій та ініціативних груп. Спілкуватися будемо на різні теми. Чому вони є учасниками певних організацій, що їх спонукає до громадської активності, чого їм бракує… Хочемо зрозуміти якими вони є зараз та що їм потрібно для розвитку. Тренінги, навчання, можливо їх треба більше залучати до процесів прийняття рішень на рівні міста», - додає Анастасія Загайна.

За її словами, Інститут міста опублікує результати цього дослідження до кінця липня. Саме ж анкетування триватиме до 10 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук