У МОЗ розповіли про готовність України до другої хвилі коронавірусу

Всі лікарні та лабораторні центри та готові до потенційної другої хвилі Covid-19

Всі лабораторні центри країни забезпечені місячним запасом тестів при повному завантажені, а лікарні готові приймати пацієнтів у випадку другої хвилі коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 7 липня.

За словами очільника МОЗ, рівень готовності лабораторних центрів та лікарень зараз суттєво вищий ніж на початку епідемії.

«Рівень забезпеченості нашої країни до другої хвилі епідемії, і це стосується не тільки про лабораторні центри або наявність тест-систем, а й про готовність наших лікарень, готовність наших лікарів до таких викликів, його навіть не можна порівняти з тим, що в нас було на початку березня», – зазначив міністр.

Він запевняє, що МОЗ зараз активно готується до другої хвилі епідемії.

«На сьогодні всі лабораторні центри забезпечені місячним запасом тестів при повному завантажені. Це той рівень, який ми тримаємо. Ми чітко знаємо, що якщо десь виникає проблема, то ми дуже швидко доставляємо тест-системи, щоб це жодним чином не вплинуло на наших громадян», – сказав Степанов.

«Я вважаю, що це є розумно, коли робляться відповідні висновки в тому, чого нам бракувало, в чому у нас виникали проблеми й підготуватися так, щоб і медична система витримала і щоб ми вчасно могли надавати допомогу всім, хто цього потребує», – уточнив очільник МОЗ.

Нагадаємо, що станом на 1 липня коронавірус в Україні підтвердили у 49 607 людей, з них 22 193 пацієнти одужали, а 1 283 — померли від ускладнень. Наразі лікуються 26 621 пацієнт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук