УГКЦ закликала вірян не прикрашати з нагоди П'ятдесятниці домівки та храми зеленими гілками

УГКЦ закликала вірян не прикрашати з нагоди П'ятдесятниці домівки та храми зеленими гілками

З нагоди наближення свята Зіслання Святого Духа референт бюро УГКЦ з питань екології Львівської архиєпархії Микола Пришляк закликав християн не нищити молоді деревця з метою прикрашення храмів і домівок.

«Господь дав нам цей світ, щоб ми про нього піклувалися та розпоряджалися розумно, використовуючи все те, що Бог нам створив, але це повинно бути гуманно, мудро та з любов'ю. Тому нехай Зелені свята будуть по-справжньому зеленими», - наголосив священник, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Головним посланням референта є те, що християнські спільноти, якщо вони претендують на те, щоб стати по-справжньому живими парафіями та свідками Воскресіння, повинні на всіх рівнях подбати про шанобливе та трепетне ставлення до Богом створеної природи.

У бюро УГКЦ з питань екології також наголошують на недоцільності штучних квітів, вінків, використання яких призводить до екологічної кризи. 

За словами о. Миколи, ця проблема приносить величезні клопоти, які полягають у нераціональному використанні коштів і шкідливому впливі на природне довкілля. Як альтернативу він запропонував різноманітні живі квіти, котрі можуть милувати наше око від ранньої весни до глибокої осені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук