Україна посідає 10 місце у світі за рівнем смертності на дорогах – дослідження

Більше ніж в Україні, смертельних ДТП трапляється в Грузії, Вірменії, Росії, Індії тощо

В результаті дорожньо-транспортних пригод в Україні гине 93 людини на один мільйон населення, що є одним з найвищих показників у світі. Про це йдеться у даних української аналітичної групи Corestone Corporation.

За словами аналітиків, показники смертності на дорогах у нас в три-чотири рази більші, ніж у європейських країнах.

Натисніть на зображення для збільшення

В результаті дорожньо-транспортних пригод в Україні гине 93 людини на один мільйон населення. В невтішному рейтингу нас випереджають лише: Грузія (163,6 людини), Росія (160,4), Вірменія (114,7), Індія (111,5), США (109,5), Болгарія (98,6), Туреччина (95,7), Латвія (94,5) та Албанія (93,5).

У протилежному кінці рейтингу найкращий показник належить скандинавським країнам та Мальті. Так, у Норвегії в результаті ДТП гине 22,5 людини на один мільйон, у Мальті цей показник – 25,5, третє місце посідає Швеція з результатом 26,4.

У Corestone Corporation зазначають, що в Україні з великим відривом за кількістю ДТП лідирує Київ, де за десять років трапилося понад 500 тисяч аварій.

Зокрема, серед видів дорожньо-транспортних пригод за 2016 рік наїзд автомобілістів на велосипедистів становить шість відсотків від загального числа.

Натисніть на зображення для збільшення

До слова, у липні міністерство інфраструктури України затвердило проект постанови Кабміну, який має на меті зменшити гранично дозволену швидкість руху на міських дорогах до 50 кілометрів на годину. Цей крок назвали наближенням до європейських стандартів та одним із шляхів виправлення сумної статистики смертності українців на дорогах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук