Український державний канал іномовлення з’явився в Польщі

Телеканал іномовлення України UA|TV з’явився в кабельній мережі одного з найбільших операторів Польщі, повідомила прес-служба Міністерства інформаційної політики України у вівторок, 1 березня.

«25 лютого 2016 року розпочав трансляцію, в кабельній мережі Польщі — “VectraS. A.”, український телеканал іномовлення UA|TV Мультимедійної платформи іномовлення України. Телеканал включено в усі пакети цифрового телебачення компанії», – йдеться у повідомленні.

Кабельний оператор «VectraS. A.» є другим за величиною кабельним оператором Польщі. За даними Польської палати електронних комунікацій (PIKE), за результатами 2014 року «Vectra» займала майже 20% ринку телекомунікацій Польщі, а абонентами цифрової телевізійної мережі, в яку включено «UA|TV», користувалися 612 566 домогосподарств.

запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках МПІУ, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UA|TV із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який президент України підписав 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук