Українці не готові віддавати Донбас, - опитування

Донбас - це Україна

Переважна більшість українців висловилися за збереження Донбасу в складі України. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення видання ZN.UA.

Дослідження показали, що більше половини (54,3%) опитаних категорично не готові втратити Донбас. Ще 27,1% заявили, що «швидше не згодні» з його втратою.

У самому Донбасі кількість бажаючих залишитися у складі України склала 72,6%. А найбільше прихильників того, щоб Донецька і Луганська області залишилися у складі України, в Херсонській (93%), Одеській (88,4%), Луганській (84,9%) і Дніпропетровській областях (82,5%).

Згідно з опитуванням, охочих вийти зі складу України на Донбасі виявилося 16%, а всього по Україні таких 7,3%.

Також відносно багато опитаних хочуть позбутися Донбасу на Закарпатті (16,5%), у Чернівецькій (13,5%), Миколаївській (13,1%) областях, на Галичині (9,8%) та у Запорізькій області (8,4% ).

При цьому, лише 1,8% українців повністю впевнені, що Україна буде краще без Донбасу.

Більшість мешканців звільнених від бойовиків жителів міст Слов'янська і Краматорська Донецької області вважають, що в протистоянні на Донбасі винувате нинішнє керівництво України. В тому, що відбувається офіційний Київ звинувачують 77,1% городян Слов’янська і 67,6% Краматорська.

У тому, що за подіями на Донбасі стоїть Росія, переконані 25,1% жителів Слов'янська і 36,6% - Краматорська.

Зазначається, що дослідження проводилося 4-19 грудня 2014 року. Всього було проведено 3035 інтерв'ю з дорослими жителями України, які проживають у 179 населених пунктах України. Статистична похибка вибірки не перевищувала 1,8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Політолог Українець 28 грудня 2014, 14:06

  Ті громадяни України які за збереження Донбасссу у складі України,відповіли практично не обдумано, тому що в першу чергу потрібно зрозуміти те,що там населення є зі сепаратиськими настроями,що є для країни дуже небеспечними, структура регіону практично вся знищена, а для її відбудови потрібні дуже великі кошти, так і потрібно розуміти що всі ці вбиті люди на війні на совісті громадян цих регіонів,тому залишити ці регіони в складі України не є правильно щоб всі громадяни України дивилися з презирством на цей регіон і це населення так само як на Росію, а ще гірше що цей регіон буде тормозити розвиток України до міжнародних стандартів, Ось чому потрібно звернути увагу на всі речі як добрі так і погані, і після чого робити правильний висновок ???

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук