«Укрзалізниця» боротиметься з крадіжками вантажів за допомогою дронів

Патруль залізниці здійснюватиме два дрони, ще один дрон буде знаходитися у резерві.

«Укрзалізниця» у співробітництві з низкою ІТ-компаній розробляє проект, що передбачає патрулювання залізниці за допомогою дронів. Про це повідомляє «Цензор.нет».

В «Укрзалізниці» запропонували використовувати дрони для патрулювання залізничних полігонів, на яких відбувається близько 95% всіх крадіжок на залізниці. На реалізацію цього проекту планують виділити близько 9 млн грн. Наразі даний проект розробляють в Укрзалізниці у співробітництві з низкою ІТ-компаній. Зазначається, що патруль кожного полігону здійснюватиме 2 дрони, ще один дрон буде знаходитися у резерві.

«Ми вивчали успішний закордонний досвід використання безпілотного моніторингу за допомогою дронів, який дозволив зменшити збитки від крадіжок вантажів майже вдвічі. Важливо, що безпілотники також можуть здійснювати віддалене патрулювання та інспекцію мало залучених залізничних гілок для попередження крадіжок елементів верхньої будови залізничних шляхів», - розповів начальник відділу організаційних змін департаменту організаційного розвитку «Укрзалізниці» Костянтин Дода.

Він також поділився польським досвідом: після застосування дронів на залізниці у Польщі рівень збитків від крадіжок зменшився на 49%. Зазначається, що наразі загальні збитки від крадіжок вантажів та залізничних шляхів в Укрзалізниці складають близько 6 млн грн щомісяця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук