Установи зі статусом національних зобов'язали обладнати під потреби людей з інвалідністю

СуспільствоАндрій Стець, 4 грудня 20172010
Протягом трьох років будівлі таких установ зобов'язані обладнати під потреби людей з інвалідністю

Президент України Петро Порошенко зобов'язав національні установи до 31 грудня 2020 року забезпечити доступність будівель, приміщень і прибудинкової території для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Указ президента №401 від 2 грудня оприлюднено на сайті президента.

«Національні установи України, яким надано такий статус до набуття чинності цього указу, зобов'язані в межах коштів державного та відповідних місцевих бюджетів, власних доходів та інших джерел, не заборонених законодавством, забезпечити доступність будівель, приміщень і прибудинкової території для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до 31 грудня 2020 року», – йдеться у документі.

Як повідомляється, при цьому до 2 липня 2018 року, згідно з указом, слід затвердити порядок супроводу (надання допомоги) таких осіб.

Після набуття чинності цього указу додатковою підставою для надання закладу статусу національного стає доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Зауважимо, що статус національних надають закладам (як правило, освітнім і культурним), які досягли найвищих показників у своїй сфері діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук