В Італії газета екс-прем'єр-міністра безкоштовно розіслала передплатникам книжку Гітлера

СвітВолодимир Пиріг, 12 червня 20163211

Італійська газета Il Giorale, яка належить сім’ї колишнього прем'єр-міністра цієї країни Сільвіо Берлусконі, безкоштовно розіслала передплатникам свого суботнього додатку примірники книжки Адольфа Гітлера «Майн кампф» («Моя боротьба») з анотаціями.

Як повідомляє BBC, прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці назвав таке рішення «огидним».

Редакцію газети, яка належить сім’ї Берлусконі, критикують з усіх боків за спробу домогтися дешевої популярності, проте видавничий дім парирує: мовляв, метою розсилки було розповісти читачам про жахи нацизму.

«Занепокоєння наших друзів з-поміж італійських євреїв – а ми завжди були і будемо на їх боці – заслуговує всілякої поваги», – зазначив видавець Il Giornale Алессандро Саллусті, коментуючи вихід додатку.

Але президент Союзу єврейських громад Італії Ренцо Гаттенья не розділив подібної логіки, назвав вчинок газети мерзенним і таким, що жодного стосунку до дослідження Голокосту, не має.

На початку цього року закінчився термін дії авторських прав на «Майн кампф», що належали землі Баварія. Можливість перевидання книги породила гострі суперечки в Німеччині й Австрії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук