В незалежній Україні суд не може бути політичним дишлом, - заява

8 вересня 201112343

В незалежній Україні суд не має права бути політичним дишлом, ручником діючої влади. Тому, парламентська фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає владу негайно схаменутися, припинити цей фарс і звільнити з-під варти Юлію Тимошенко. Про це йдеться у заяві фракції «БЮТ-Батьківщина» від 8 вересня 2011 року.

«Сьогодні 76-й  день триває судилище над Юлією Тимошенко. Але кримінальна справа, яку так ретельно готували в кабінетах Банкової, розвалюється на очах», - йдеться у заяві, повідомили ZAXID.NET у прес-службі політсили.

«Юлії Тимошенко інкримінують те, що вона нібито власноручно підготувала директиви, підписала їх, поставила на них печатку Кабміну і особисто передала їх керівнику НАК «Нафтогазу». Це обвинувачення було повністю спростовано, оскільки в матеріалах справи відсутні документи, які власноруч підписувала Юлія Тимошенко. На примірнику директив, який є в матеріалах справи, стоїть факсиміле», - зазначають у фракції.

«Аналогічно виглядають і експертизи так званого збитку. Зокрема, низка спеціалістів, які підписували довідку, що стала підставою для обрахування збитків, відмовилися від того факту, що проводилися будь-які перевірки. Вони зазначили, що їх примушували підписувати цю довідку в приміщенні Головного контрольно-ревізійного управління без перевірки будь-яких первинних бухгалтерських документів.

В суді також остаточно доведено, що Тимошенко не брала участі в підготовці контрактів, не мала ніякого стосунку до розробки тексту контракту, до його візування та підписання», - зазначено у заяві.

Тому, парламентська фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає владу негайно схаменутися, припинити цей фарс і звільнити з-під варти Юлію Тимошенко, а порушену проти неї справу – закрити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 8 вересня 2011, 12:48

  Чому не може , він є. І я би сказав , що все що твориться в країні це завдяки цим судам. Я не прибічник Ю., але подивіться, що витворяють суди і як живуть суді. І щоб суді трохи стали відчувати землю, треба брати приклад напевно з Пакистану і робити це не тільки в судах.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Аркадий 8 вересня 2011, 12:41

  Я не сторонник Тимошенко, но меня, как юриста с 30-летним стажем, шокировала новость о том, что в деле отсутствует оригинал директив Тимошенко. Сколько раз мне, как следователю, приходилось закрывать уголовное дело в отношении лица при отсутствии прямых доказательств, хотя была стопроцентная уверенность в его виновности, потому что никакой суд его бы не осудил. Ведь в данном случае, превышение власти Тимошенко, т.е. преступление, судя из обвинения – это и есть выдача директив, и только, больше ничего. Поэтому, исключительно только оригинал этих директив может служить доказательством в деле, а никакая копия или дубликат, они могут носить только информационный характер, но доказательствами быть не могут. Это равносильно, что судить человека за убийство, при отсутствии трупа убитого вообще.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук