В Україні заборонили книгу про самогоноваріння в СРСР

Під заборону потрапили ще дві книги - про анексію Криму та пропагандистська проза

КультураК. С., 6 лютого 20180
В Україні заборонили книгу про самогоноваріння в СРСР
Майже кожну сторінку забороненого видання георгіївська стрічка

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну видання російського видавництва АСТ «Радянський самогон по ГОСТу, коньяк, вино, наливки та настоянки» та ще дві російських книги. Перелік заборонених книг оприлюднений на сайті відомства.

«Безневинне, на перший погляд, видання про самогон рясніє ілюстраціями радянської символіки, майже кожну його сторінку «прикрашає» георгіївська стрічка», - йдеться на сайті.

До розповсюдження в Україні також зоборонені «По ту сторону натхнення» Юрія Полякова, яка виправдовує анексію Криму та пропагандистську прозу «Патріот» Андрія Рубанова.

Усі три книги були видані у видавництві АСТ (Москва, Росія).

У 2017 році було заборонено ввозити в Україну книги «Богатирські російські казки», «Ілля Муромець та Соловей-розбійник», «700 нових усних тем з англійської мови» через прославлення Сталіна, книгу російського священика Всеволода Чапліна «Православ'я. Чесна розмова» та ще 17 російських книг.

На початку поточного року Держкомтелерадіо заборонило ввезення видань «Дочка Леніна - погляд на історію», «Велика книга мудрості переможців» та інші книжки.

Нагадаємо, на початку 2017 го в Україні набув чинності закон, який обмежує ввезення в країну іноземної продукції антиукраїнського змісту. У травні того ж року був схвалений порядок вилучення книг, випущених в Росії і ввезених на Україну без дозволу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук