В Україні з'явилася онлайн-карта публічних просторів

У Києві презентували першу інтерактивну карту публічних просторів України

Громадська організація «Інститут успішного міста» представила онлайн-карту публічних просторів України. Про це повідомила менеджер проекту інституту Олександра Ярликова на брифінгу в п'ятницю, 4 серпня, у Києві.

«Поняття публічного простору в Україні лише починає розвиватися. За світовими стандартами, публічний простір має бути вільним, комфортним, доступним для комунікації, безпечним, інклюзивним. Тобто - доступним для всіх», - сказала вона.

За її словами, в Україні не так багато публічних просторів, проте вони починають активно з'являтися. Інформацію для створення карти збирали близько двох років, а на її обробку пішло близько трьох місяців.

Голова «Інституту успішного міста» Анастасія Руденко зазначила, що карта демонструє існуючі в Україні публічні простори, а також подає інформацію про них. При цьому кожен бажаючий може додавати інформацію про ще не внесені да бази даних карти локації. «У вільному доступі люди можуть знайти місце для відпочинку або роботи, подивитись як працюють сучасні бібліотеки та музеї, знайти цікаву саме для тебе платформу громадських ініціатив», - заявила вона.

Олександра Руденко також додала, що з часом на карту заплановано додавати місця, де можна було б створити публічний простір, що, за її словами, надасть можливість об'єднати активістів навколо ідеї створення нових локацій.

Наразі на сервісі вже представлені Київ, Бахмут, Вінниця, Дружківка, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Костянтинівка, Лиман, Львів, Маріуполь, Полтава, Покровськ, Сєверодонецьк, Слов’янськ, Тернопіль тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук