Верховна Рада внесла зміни до законів щодо забезпечення військових житлом

Рішенням парламентарів збільшено перелік осіб, що потребують поліпшення житлових умов

Парламент схвалив зміни щодо забезпечення житлом військових і членів сімей загиблих на Донбасі

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №4995 про внесення змін до законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, загиблих при виконанні обов’язків військової служби. За відповідне рішення проголосували 243 депутати.

Документ передбачає, що помешкання зберігається за тимчасово відсутнім наймачем або членами його сім’ї понад півроку у разі призову на військову службу за мобілізацією, на особливий період, — протягом усього періоду її проходження.

Крім того, проект закону передбачає, що держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або, за їхнім бажанням, грошовою компенсацією.

Родини військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення і загинули (померли) або зникли безвісти, можуть розраховувати на забезпечення житлом коштом з держбюджету, якщо потрібно покращити житлові умови.

У пояснювальній записці до закону зазначається, що станом на травень 2016 року потребують поліпшення житлових умов 468 сімей військовослужбовців, які загинули унаслідок бойових дій на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук