Відомий тележурналіст Артем Шевченко очолив департамент МВС

СуспільствоАК, 2 червня 201531340
Відомий тележурналіст Артем Шевченко очолив департамент МВС

Відомий тележурналіст розслідувач Артем Шевченко очолив департамент комунікацій МВС України. Про це повідомив 2 червня сам Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

«Повідомляю, що я зараз завершую оформлення на посаду директора Департаменту комунікацій МВС України. Вважаю за необхідне докласти всіх своїх зусиль та використати увесь свій журналістський досвід для покращення системи інформування та комунікації нової української поліції з мас-медіа та суспільством, – написав, зокрема, Шевченко. – Пропозицію мені зробив Арсен Аваков, і я щиро хочу допомогти йому реформувати стару заскорузлу систему МВС. У межах своїх повноважень готовий до тісної співпраці з усіма колегами. Так само продовжу займатися творчою роботою, із якою закон дозволяє поєднувати державну службу».

37-річний Артем Шевченко працював як журналіст практично на усіх національних телеканалах, спеціалізуючись на розслідувальних программах та репортажах із «гарячих точок». Лауреат премії «Телетріумф» за 2001 рік у номінації «Найкращий репортер».

У 2013 році Артем Шевченко певний час очолював в якості гендиректора телеканал ТВі. З квітня 2014 року співпрацював з телеканалом «Еспресо».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук