Викрадений українець Гриб перебуває у в'язниці ФСБ у Краснодарі – ЗМІ

Батько зниклого хлопця впевнений, що росіяни викрали сина через його патріотичні погляди

Викрадений українець Гриб перебуває у в'язниці ФСБ у Краснодарі – ЗМІ
фото умовне
Павла Гриба викрали у Білорусі

19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, може перебувати в управлінні ФСБ РФ в Краснодарі. Про це повідомляє білоруська служба «Єврорадіо».

За неофіційною інформацією, Гриб дійсно перебуває в Краснодарі, в місцевому ФСБ.

«Але офіційно нам цього не підтвердили. Хоча і не спростували. Прес-офіцер УФСБ РФ по Краснодарському краю наполегливо порадив дзвонити за коментарями до Москви», – повідомляють журналісти.

Російський адвокат Марк Фейгін також висловив думку, що Гриб може бути знайдений в будівлі управління ФСБ Краснодарського краю.

«Такі випадки вже були. Потім людина з’являлася у Росії і робилася заява з боку ФСБ, що людина нібито сама перетнула кордон. Сама, добровільно приїхала на територію Росії і сама здалася російській владі, бо дізналася, що перебуває в розшуку», – говорить він .

Щодо причин, чому ФСБ вибрала Гриба, то російський адвокат не виключає, що, можливо, справа в російському солдаті Агєєві, якого взяли в полон на Донбасі.

Фейгін не виключає, що ФСБ нині «хапає всіх, до кого може дотягнутися, щоб зібрати кількість для обміну».

Нагадаємо, колишній український прикордонник Ігор Гриб, який займається створенням капеланської служби в силових органах, заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла під час його відвідин Білорусі.

Батько підозрює, що сина викрала ФСБ Росії. Син через соціальні мережі переписувався з невідомою дівчиною і приїхав до неї на побачення до білоруською Гомеля. Після цього зв’язок з ним зник.

28 серпня посольство України в Мінську направило ноту до Міністерства закордонних справ Білорусі з метою з’ясувати місце перебування Павла Гриба.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук