Військовому з батальйону «Айдар» подарували квартиру у Львові

СуспільствоІрина Панчишин, 28 липня 2017, 19:58 1366 0

Один зі засновників батальйону «Айдар» Юрій Єфремов отримав квартиру у Львові. Технічний паспорт йому вручили побратими в обласній держадміністрації, куди завели зі сім’єю під зовсім іншим приводом.

У залі облдержадміністрації зібралися друзі та побратими Юрія Єфремова. Тут чоловіку начебто мали вручити медаль за заслуги.

«Мені дуже приємно запросити у приміщення обласної адміністрації тих людей, які несуть достойно свою ношу і достойно виконують свій обов’язок і сьогодні мають повноцінне право отримати ключі від квартири і помешкання, в якому буде будуватися в подальшому українська родина», – каже заступниця голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Таких слів почути чоловік не сподівався.

«Треба щось сказати, але я не можу. Величезне дякую», – сказав Юрій Єфремов.

Переводить подих чоловік після цигарки, розповідає, що до Львова приїхав зі Світлодарської дуги, де тримають оборону. Юрій Єфремов ‒ один із тих, хто cтворював батальйон «Айдар», покинувши власний бізнес. 48-річний чоловік сам із Алчевська. У Щасті на Луганщині винаймає квартиру для сім’ї.

«Мені війна повністю перевернула лист життя. Це і сім’я, і житло, і спосіб життя, і все решта – все перевернула війна. Все почалось з війни 14 року», – розповів головний старшина батальйону «Айдар».

Такий подарунок влаштували друзі Юрія. Вирішили, що то за господар без хати.

«Ми вирішили з хлопцями Ігорем Стефанюком і з Валентином Середюком, всіма побратимами, що мусимо зробити для Юрка хату. Тому що дружина молода, дитина одна, друга не можуть скитатися по полігонах», – сказав голова Всеукраїнської спілки учасників бойових дій на Львівщині Степан Білас.

Квадратні метри прийшли просити у керівника будівельної компанії. А той довго не думав.

«Так як він з самого початку війни по сьогоднішній день, він переживає за сім’ю. І ми старалися якимось чином допомогти. Люди дуже вдячні дуже добрі, сьогодні перший раз з ними познайомився», – сказав директор будівельної компанії Ігор Саврій.

Заселитись у помешкання сім’я може вже до Нового року. Тож друзі зараз шукатимуть кошти, аби зробити у квартирі ремонт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук