Візит на Львівщині Філарет завершив на місці явлення Богородиці

Головні новини Львова 14.09Ірина Панчишин, 14 вересня 2015, 18:29 1499 0

Перебуваючи із візитом у Львові, Патріарх Філарет завершив Чин освячення парафіяльної церкви. Новозбудований храм  у Шевченківському районі освятили на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всецариці». 

Патріарх приїхав без запізненння. На місці новоосвяченої церкви був збірний дерев’яний храм. Відколи туди з Афону привезли ікону Пресвятої Богородиці «Всецариці», прихожан побільшало і виникла потреба у більшій церкві. Образ чудотворний: люди зцілюються від недуг, навіть дуже важких. 

«Ті, що ходять в церкву і підходять до неї, кожен молиться і підходить до неї і просить Всецариці небесної помогти і бідам, і хворобі, і всім», – розповіла парафіянка храму Марія.

Служба Божа тривала понад дві години. Після неї кожен охочий отримав благословіння із рук Патріарха.

«Для церкви то є найбільша радість, коли першосвятитель, глава церкви відвідує парафію. Тим більше, що це не є кафедральний собор. Це є рядова парафіяльна церква міста Львова. І тому для людей мати можливість спільно молитись з Патріархом, Первоєрархом церкви, отримати благословіння із освятительських рук – це є дуже велика радість», – зазначив настоятель храму Володимир Бачинський.

Філарет вкотре наголосив: будувати нові храми в Україні треба, адже так люди зближуються з Богом.

«Храм – це місце святе, де проходите очистити душі від гріха. Де йде проповідь про вічне життя, про моральні цінності. Тобто гріхи, де ви отримаєте відпущення? – В клубі, в театрі? – Ні! Тільки в храмі», – розповів предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату Патріарх Київський Філарет.

Візит на Львівщину Філарет завершив освятивши місце явлення Пресвятої Богородиці у присілку Заглина на Жовківщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук