Як знайти бюджетну квартиру у Львові за один день

Суспільствопромоція, 16 червня 20176110

Вибір квартири для подальшої купівлі може зайняти багато часу. Хоча можна витратити на все це лише один день, якщо скористатися можливостями спеціальної карти.

У Львові активно зводять новобудови у найдешевшій категорії нерухомості – економ. Таке житло має високий попит у містян, адже виділяється прийнятними цінами, а останнім часом – ще й гарною якістю і комфортними плануваннями. Багато потенційних покупців вважають, що знайти квартиру економ-класу досить складно, хоча тепер це можна зробити швидко й просто.

Усі квартири від забудовника Львова та області нанесені на карту міста в каталозі новобудов ЛУН.ua. Завдяки цій корисній функції підібрати для себе бюджетне житло й домовитися про його купівлю можна за 1 день.

Підбираємо квартиру за допомогою карти

Якщо найважливішу роль відіграє саме ціна нерухомості, то варто з неї й розпочати. Визначившись з бюджетом, треба вказати ціновий діапазон у фільтрі на сторінці з картою. Знайти квартиру, яка буде коштувати до 400 тисяч грн, вийде лише в передмісті Львова. Оцінити віддаленість населеного пункту від Кільцевої дороги також допоможе карта.

Якщо ж усе-таки хотілося б оселитися у межах міста, варто збільшити бюджет хоча б до 500 тисяч грн. Помаранчевим кольором підсвітяться на карті ті об’єкти, квартири в яких можна придбати приблизно за таку ціну.

Фільтр на сторінці з картою також дає змогу відібрати тільки ті комплекси, що вже збудовані, або ж, навпаки, знаходяться на стадії зведення. Усі можливості сервісу дають змогу зменшити результати пошуку, щоб швидше вибрати житло з потрібними характеристиками.

Якщо після застосування фільтру на карті залишилися лише одиничні об’єкти, варто оцінити, наскільки зручно вони розташовані. Не завадить збільшити сторінку – це допоможе побачити, які об’єкти інфраструктури є біля будинку.

Визначившись з новобудовою, потрібно натиснути на її відмітку й перейти на сторінку об’єкту. Там можна знайти посилання на офіційний сайт забудовника, на якому є контакти відділу продажу. Залишилось лише зв’язатися з менеджером для обговорення умов продажу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук