Єврокомісія закликала Німеччину зменшити соцвиплати для біженців

СвітВолодимир Пиріг, 13 вересня 20154060

Розміри соціальних виплат для біженців у Німеччині мають бути зменшені для того, щоб зрівняти їх з тією допомогою, яка надається в інших країнах ЄС.

Про це європейський комісар з цифрової економіки і суспільства Ґюнтер Еттінґер заявив в інтерв’ю німецькому тижневику Welt am Sonntag, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Еттінґера, виплати та послуги для біженців не можна зрівнювати у всіх державах ЄС до останнього цента, вони повинні нараховуватися з урахуванням вартості життя в тій чи іншій європейській країні, проте необхідно подбати про «певну гармонізацію» соціальної допомоги.

«Занадто великі відмінності в розмірах соціальних виплат всередині ЄС можуть викликати непотрібні спокуси і довести до абсурду пропонований розподіл біженців по країнах Євросоюзу за обов’язковими квотами», – зазначив єврокомісар.

Водночас Еттінґер закликав внести до Конституції ФРН зміни, які б дозволили прискорити процедуру розгляду запитів біженців про надання їм політичного притулку в Німеччині, а також більш оперативно депортувати на батьківщину мігрантів з так званих «країн безпечного походження», яким німецька влада відмовила в наданні притулку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук