Європа вже хоче, щоб Україна надала східним областям автономію

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 листопада 201411911

Верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні повідомила в інтерв'ю австрійському виданню Kurier, що Євросоюз очікує від України надання автономії її східним областям.

«Поваги до культури і мови людей, статусу автономії для сходу та інституційних реформ», – відповіла Могеріні на запитання, «чого ЄС чекає від Києва», інформує DT.UA.

Також політик зазначила, що українська влада повинна продовжити надання гуманітарної допомоги переселенцям. Крім того, на думку верховного представника ЄС, варто приділити увагу боротьбі з корупцією та розвитку економіки, Україна потребує реформ і відповідальна за їх проведення.

Однією з помилок Євросоюзу Могеріні вважає пізно початий діалог між Росією, Україною та ЄС.

Верховний представник також повідомила, що для врегулювання конфліктів Євросоюз використовує методи, які принесуть бажаний ефект у середньо - і довгостроковій перспективі.

«Ми часто реагуємо на проблеми, коли вони вже є», – зазначила Могеріні й додала, що Європа повинна об'єднати свої сили і ресурси, дипломатію та економіку. Це, як зазначила політик, зробило б Європу непереможною.

Також очільниця дипломатії ЄС Федеріка Могеріні вважає, що відносини ЄС і Росії потребують перезавантаження. Дипломат зазначила, що поведінка Росії на сході України перешкоджає тому, щоб ЄС бачив у ній партнера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук