Журнали National Geographic та Esquire закривають українські редакції

Суспільство16 листопада 20140
Журнали National Geographic та Esquire закривають українські редакції

В Україні закриваються видання групи Sanoma Media - Esquire Україна, National Geographic, Harper's Bazaar, Домашнє вогнище і Men's Health, пише видання «Новое время».

Рішення про закриття української групи видань зумовлене важким становищем ринку друкованої преси в Україні та фінансовими проблемами у головної компанії - фінської Sanoma. Офіційне оголошення про закриття з'явиться у понеділок, 17 листопада. Довгий час Sanoma безуспішно намагалася продати свій журнальний бізнес в Україні і Росії зацікавленим покупцям із США.

До слова, журнал National Geographic був єдиним із видань медіахолдингу, який видавали українською мовою.

З групи підконтрольних Sanoma видань збережеться тільки Cosmopolitan Україна, яка перейде під управління видавничого дому «Хьорст Шкулєв Україна», що випускає журнали Elle і Maxim.

Навесні цього року з'явилися перші повідомлення про проблеми видавництва. Sanoma Ukraine прийняла рішення припинити випуск двох друкованих видань - Sensa і Сasaviva. Основна причина закриття видань - складна економічна ситуація в країні і сильне падіння ринку друкованої преси.

У 2013 році материнська компанія Sanoma Oyj вирішила провести стратегічну переоцінку своїх підрозділів в Центральній і Східній Європі, а також в Бельгії. Глава холдингу Харрі-Пекка Кауконен пояснив, що компанія має намір зосередитися на ринках Нідерландів та Фінляндії, а також освітньому ринку, доходи від якого ростуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук