З'їзд адвокатів обрав третього члена Вищої ради юстиції

Засідання ВРЮ

У п'ятницю, 12 червня, з'їзд адвокатів членом Вищої ради юстиції Вадима Беляневича. За нього проголосувало 138 осіб зі 188 делегатів з'їзду. Про це повідомляє LB.ua.

Крім нього у бюлетенях було ще два кандидати - Катерина Коваль, яка набрала 36 голосів, і Ростислав Кравець, котрий отримав 7.

Вадим Беляневич - старший радник юридичної фірми «Василь Кисіль і партнери». Його називають людиною заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова, який раніше також працював у цій компанії.

Адвокати також голосували за члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС). З трьох кандидатів - Олександра Дроздова, Павла Луцюка і Ольги Головченко - жоден не набрав потрібної кількості голосів.

Після наради адвокати вирішили провести другий тур голосування з обрання члена ВККС.

Нагадаємо, з'їзд адвокатів вже тричі голосував за членів ВРЮ. На минулому з'їзді 24 квітня обрали тільки двох із трьох членів ВРЮ за квотою адвокатів: адвоката Павла Гречковського і суддю Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ Аллу Лесько. Беляневичу тоді не вистачило голосів.

Раніше повідомлялося, що 9 червня Вища рада юстиції обрала своїм головою члена ради, суддю Вищого господарського суду України Ігоря Бенедисюка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук