2015 року російські ЗМІ скоротять чверть співробітників

СвітЛюбко Петренко, 26 грудня 20141610
2015 року російські ЗМІ скоротять чверть співробітників

Російські ЗМІ в 2014 році скоротили 10-15% співробітників, і в 2015 році скоріш за все звільнять ще чверть штату. Про це пише газета «Известия».

Наприклад, вже відомо про плани федеральної урядової «Российской газеты» скоротити 10% співробітників, газета московського уряду «Вечерняя Москва» звільнить – 12% працівників.

Приватні ЗМІ, за даними «Известий», урізують штат ще суттєвіше. У редакції російської версії журналу Playboy і у видавничому домі Conde Nast (журнали Vogue, Glamour, Tatler, GQ) вже відбулися скорочення. Видавничий дім «Комсомольськая правда» («КП», «Советский спорт», «Экспресс-газета») теж готується зменшити кількість співробітників.

«Якщо криза розвиватиметься, ми, цілком можливо, звільнимо приблизно 10% співробітників. Але це якщо криза розвиватиметься. У нас точкові скорочення йдуть постійно, тому запасу для скорочень у нас немає: ми і так весь 2014 ще до кризи скорочували людей. За 2014 ми скоротили вже близько 15%», - розповів головний редактор «КП»Володимир Сунгоркін.

Новий гендиректор «Эха Москвы» Михайло Дьомін також заявив про наміри найближчим часом провести «оптимізацію редакції».

«На мій погляд, скорочень саме на ринку ЗМІ буде набагато більше ніж 10-15%. Упродовж усієї кризи, я думаю, вони становитимуть близько 20-25%. Це просто перша хвиля. Ринок ЗМІ на даний момент постраждав найбільше, якщо не рахувати банки. Через кризу впали майже всі медійні бюджети», - коментує ситуацію керівник рекрутингового агентства Pruffi Олена Володимирська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук