Безквартирні ветерани Афганістану вимагають у мерії земельну ділянку під житло

Безквартирні афганці під сесійною залою львівської мерії у четвер, 31 липня, вимагали виділити і затвердити їм земельну ділянку для будівництва багатоквартирного будинку на вул. Щурата-Дж.Ленона.

Загалом на квартирному обліку у Львівській міськраді перебуває 271 особа. Це інваліди І-ІІІ груп, які згідно закону мають право отримати квартиру. Перших 7 із них перебувають на обліку з 1987 року.

За словами ветеранів, раніше в Україні діяло кілька державних програм забезпечення житлом, тому щороку львівським ветерана виділяли від двох до п’яти квартир. У 2014 році усі програми призупинені на невідомий термін.

Від депутатів ЛМР «Спілка безквартирних ветеранів Афганістану м. Львова «ДУВАЛ» вимагає погодити місце розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою. Земельну ділянку спілці виділили ще у 2008 році. Тут мали б збудувати житловий будинок на 144-160 квартир.

Зазначимо, що 10 квітня питання уже виносилося на розгляд сесії міськради, але за нього проголосували лише 14 депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук