Бунтівні фермери в Орегоні здалися владі США

СвітЛюбко Петренко, 12 лютого 20163410
Бунтівні фермери в Орегоні здалися владі США

В Орегоні здалися останні четверо бунтівних фермерів, котрі  брали участь у збройному захопленні адміністративної будівлі Малхірского федерального заповідника в Орегоні, повідомило агентство Reuters. Таким чином завершилося протистояння влади і фермерів, що тривало 41 день.

Спочатку здалися троє учасників акції. Останній активіст, 27-річний Девід Фрай, після цього ще протягом години відмовлявся виходити і погрожував застрелитися. Завдяки участі посередників-перемовників ситуацію вдалося вирішити мирним шляхом.

Нагадаємо, що конфлікт почався ще другого січня. Група приблизно з 20 озброєних людей засіла в розташованій на території заповідника будівлі. Їхній лідер – 40-річний Аммон Банді – заявляв, що вони не збираються полишати будівлі доти, поки федеральні землі не передадуть місцевій владі.

Також активісти виступали за те, щоб двоє фермерів, яких засудили за підпал, були звільнені після повторного взяття під варту. При цьому сім'я засуджених і адвокати від такої підтримки відмовилися.

Амона Банді і кількох його прихильників затримали ще 27 січня на трасі під час перевірки автомобіля. Під час затримання один з членів бунтівної групи був убитий.

Федеральна влада заявила, що останні четверо затриманих «окупантів», так само як і 12 інших осіб, раніше заарештованих, будуть звинувачені в змові з метою перешкоджанню посадовим особам виконувати свої обов'язки.

Дії протестувальників серед місцевої громадськості викликали переважно негативну реакцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук