Декларація президента з'явилася у системі за дві години до кінця терміну подачі

Президент запевнив, що з кожного заробленого ним цента він сплатив податки до бюджету України

Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко оприлюднив електронну декларацію про доходи за 2015 рік. За основним місцем роботи він отримав 121054 грн. Про це свідчить його декларація в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з декларацією, глава держави має будинок вартістю 30 млн грн і понад 100 компаній. Також президент зазначив, що він і його дружина володіють 12 коштовними ювелірними прикрасами.

У родини Порошенків є 8 автомобілів серед яких 4 автомобілі Mercedes належать президентові і Jaguar, який належить його дружині.

У Києві президент задекларував 3 земельні ділянки - 2 квартири, площею 134 і 82 квадратних метрів відповідно.

Порошенко задекларував також понад мільйон гривень та 3 млн 850 тис. дол. як кошти, позичені третім особам, а також понад 26 млн дол. (кошти на банківському рахунку). Задекларовані також твори мистецтва − зокрема скульптури та картини старих майстрів, сучасних художників імпресіоністів та сюрреалістів.

Президент України також прокоментував свою декларацію окремим повідомленням на своїй сторінці у Facebook.

«Щодо моєї декларації, одразу хочу зауважити, що все коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси – було куплено (не в оренді) до президентства. Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі. Щодо компаній, усі вони створені в той час, коли я займався бізнесом. У 2014 році була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen», - зазначив він.

При цьому Порошенко вказав, що принципово зберігає кошти в банках. «27 мільйонів доларів, з кожного цента яких сплачено податки до бюджету України», - написав він.

«Як на мене, мета електронного декларування не тільки і не стільки показати, хто чим володіє, а продемонструвати відношення видатків до задекларованих доходів. За останні десять років у моїх деклараціях задекларовано доходи на суму понад 820 мільйонів гривень (за різним співвідношенням гривні до долара протягом всього часу). Також на благодійність і підтримку армії у 2014-2016 роках мною та підприємствами, де я виступаю кінцевим бенефіціаром, перераховано близько 400 мільйонів гривень», - додав він.

Нагадаємо, що всі чиновники зобов'язані подати свої декларації до 24:00 30 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук