День закоханих?

Цього року він особливий, чи не так?

БлогиІрина Шуст , 14 лютого 2015 220
Ірина Шуст
журналіст, блогер

Інші блоги автора

У любові мільйони облич, мільйони відтінків і не тільки сірого. Кохання з першого погляду, любов на все життя, нерозділена, пристрасна, романтична, фатальна, усвідомлена і несвідома. Але серед усіх цих варіацій є одне почуття, до якого ми з дитинства ставилися з іронією. Так, любов до Батьківщини. Саме вона допомагає нам стати єдиною нацією, робити усвідомлені вибори, пишається собою і своєю країною. Це - рвуть на шматки почуття, яке змушує виходити на Майдан і захищати свою країну від агресора.

Ми не така вже маленька країна, але кожен раз, розглядаючи карту бойових дій, я думаю про те, що треба бути дуже мужньою нацією, щоб кинути виклик такому сусідові, як Росія, щоб намагатися боротися з цим кошмарним пропагандистським спрутом, який знищує мозок і отруює душу.

За останні кілька днів я прочитала величезну кількість думок і коментарів з приводу мінських домовленостей - тямущих, логічних, аргументованих, але найбільше мене зачепили слова Дмитра Кулеби, з нашого МЗС: «Чому ми не добилися повної і беззастережної капітуляції ворога? Тому що наша армія і економіка тримаються виключно на героїзмі. М'яз треба накачати, щоб права качати».

Всі ті зміни, які відбуваються у нас в країні, відбуваються всупереч, а не завдяки. Просто тому, що багато хто з нас дуже люблять свою країну і не хочуть її нікому віддавати. Це ті герої, на плечах яких все ще тримається Україна. І завдяки їхній любові, у нас є надія ... Я думаю сьогодні їх день.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук