Депутат Ахметова ховається від виборців в аварійному гуртожитку

Павло Островський, 18 квітня 201216910

На минулому тижні журналісти інтернет-видання "Новости Донбасса" з'ясовували, як місцеві депутати виконують свій депутатський обов'язок – ведуть прийом громадян.

В моєму рідному місті - Дружківці, що на півночі Донеччини за мажоритарною системою депутатами облради обрано двох регіоналів, обидва – менеджери промислових підприємств, які входять в структуру бізнесу Ріната Ахметова. Якщо вірити сайту Донецької облради, депутат Ігор Остапенко, генеральний директор ПАТ «Кіндратівський вогнетривкий завод», взагалі не веде прийом виборців: місце і час просто не вказані. З другим депутатом, Євгеном Цимарманом, ситуація цікавіша: він вказав досить дивні час і місце прийому. Ви можете собі уявити, щоб депутат вів прийом о 7.30 ранку у напівзруйнованому гуртожитку? А саме такі дані він вказав на офіційному сайті облради.

Депутат очолює групу підприємств з видобутку вогнетривких глин, які входять в структуру ЗАТ "СКМ". На відео – гуртожиток одного з цих підприємств. Погляньте, в яких умовах вимушені жити люди, які роблять найбагатшу людину країни ще багатшою. Я трохи знав про стан цього гуртожитку, тому мені було цікаво перевірити, як депутат-жайвір приймає виборців о 7.30. Те, що я відзняв, вразило навіть мене, хоча я очікував побачити щось подібне.

А от депутат Донецької міськради Олександр Адамов, також висунутий Партією регіонів, прийом громадян проводить. Коли ми прийшли у школу, яка зазначена місцем прийому, у депутата вже були виборці і розповідали про свої проблеми. Наразі це єдиний депутат міськради, з перевірених нами, який справді приймає донеччан.

А як приймають громадян народні обранці на заході України?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук