Для української армії модернізували понад сотню танків Т-64

Оновлених Т-64, які є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів ЗСУ, достатньо для переозброєння цілої танкової бригади

СуспільствоЮрій Братюк, 11 лютого 201922531
Т-64 також отримав новий динамічний захист, який протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження

Для української армії модернізували понад сотню танків Т-64 зразка 2017 року. Про це 11 лютого повідомив Президент України Петро Порошенко.

«Кращі бойові можливості, сучасні тепловізори, захищений цифровий зв’язок, супутникова навігація і новий динамічний захист отримали наші танкісти завдяки фахівцям української оборонки. ДП "Харківський бронетанковий завод" провів модернізацію понад сотні Т-64 зразка 2017 року», - повідомив президент.

З його слів, цих машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади. У свою чергу, в «Укроборонпромі» зазначили, що Харківський бронетанковий завод уже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року і продовжує модернізацію наявних Т-64 до цього рівня.
Під час модернізації у бойову машину інтегрують сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Їх встановлюють на штатні кріплення і підключають до електричної мережі танка без її змін, що дає змогу значно зменшити час та витрати для їх інтеграції в системи бойової машини.

«Укроборонпром» показав модернізований танк

У держконцерні зазначили, що завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових завад і забезпечують роботу за складних умов, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад в інфрачервоному діапазоні.
Водночас у прицільний комплекс навідника інтегровано тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.
Т-64 зразка 2017 року також отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини й ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним і бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро». Т-64 зразка 2017 оснащують системами супутникової навігації від держпідприємства «Оризон-Навігація», що входить до складу ДК «Укроборонпром».
Саме такі системи встановлюють на всі нові бойові машини, які випускають підприємства концерну. Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дає змогу в режимі онлайн обмінюватись надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук