Досвід Аль Капоне

Що робити з суддями та прокурорами?

БлогиМихайло Хміль , 7 грудня 2015
Михайло Хміль
Народний депутат України у 2012-2019 рр.

Хтось із художніх фільмів, хтось з історичної літератури знає, як у 30-тих роках починалася боротьба із мафією в США. Коли дрібні злодюжки та великі олігархи підкорили собі наскрізь корумповану систему і здавалось, що перемогти їх неможливо.

Так от, першими у цій справі були звичайні поліцейські. Для яких ділом честі стало відчайдушно протистояти бандитам, хай як би тих не прикривали судді та прокурори.

А такий гангстер, як Аль Капоне, в котрого судді та прокурори були практично в кишені, цинічно кепкував із намірів поліції заарештувати його.

Все впиралося в корупцію серед прокурорів та суддів, які до останнього захищали своїх покровителів від посягань закону на їх діяння.

Щось подібне відбувається сьогодні і в нас: ті, хто мають ініціювати боротьбу з корупцією, на жаль занятті чомусь зовсім іншим. А значить, їм більше немає місця в цих органах. Вони повинні піти. Так, як це сталося з міліцією. Адже нова поліція дає сподівання на позитивний результат. Чого не скажеш про роботу прокуратури та судів.

А значить, весь суддівський корпус та керівництво прокурати повинні бути цілковито оновлені!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук