Двоє братів вирушили в пішу мандрівку зі Львова до Маріуполя

Пройти 1300 км хлопці планують за 30-40 днів

СуспільствоІрина Панчишин, 16 червня 2016, 17:03 626 0

Двоє львів’ян Даниїл та Максим хочуть символічно з’єднати Захід та Схід і познайомитись з Україною. З такою метою рідні брати вирушили в піший похід через усю країну, планують пройти 1300 км.

За добу хлопці мають зайти до Радехова, за чотири дні планують дістатися Рівного, а далі маршрут пролягатиме через Житомир, Київ, Черкаси, Дніпро і в середині липня фінішують в Маріуполі.

Хлопці лише закінчили школу, 18-річний Даниїл хоче стати екологом, 17-річний Максим – податись у мистецьке життя. Нещодавно у братів народилась шалена ідея – зі Львова пішки дійти до Маріуполя. Однокласники вважають задум хлопців божевільним, але підтримують.

«Буду дивитись по телебаченні їхні досягнення, буду їм телефонувати, питати як в них справи, як вони себе почувають», – розповіла однокласниця Надія Гураль.

Максим та Даниїл поспішають додому, пакувати речі. Із собою беруть аптечку. Склали раціон і на перші чотири дні запаслись їжею, яка легко готується і калорійна.

«Взяли небагато консерв, крупи. Їжу готувати будемо переважно на вогнищі, але в дощові дні можна готувати на сухому спирту», – розповів мандрівник Максим Грант.

Одягу багато не беруть, бо рюкзаки у пішому поході мають бути легкими.

«Я беру дві пари взуття, металеву посудину. Також куртку беру від дощу і вітру», – додав Даниїл Турчин.

До навантаження, яке їх чекає, хлопці звикли. Неодноразово піднімались на карпатські вершини, а востаннє пішки заходили у Свірж та Жовкву. Ціль, кажуть брати, – популяризувати здоровий спосіб життя і познайомитись з Україною.

«Ми подаємо приклад українському суспільству, наступному поколінню, крім того, у такий спосіб хочемо символічно з’єднати Захід та Схід», – зазначив Даниїл.

Хлопці планують за 30-40 днів фінішувати в Маріуполі. У містах і селах, де зупинятимуться, будуть знайомитись з людьми.

«Я приготувала їм такі українські браслети, щоб вони роздавали в містах, може, людям, які їх будуть зустрічати. Я їм цілий пакет наплела», – розповіла сестра хлопців Світлана Грант.

Офіційно стартували хлопці від львівської Ратуші. Проводжають хлопців і міські посадовці, і прості львів’яни. А найголовніше своїх дітей відпускає матір хлопців.

«Діти виросли, підуть своєю дорогою, мають право вибирати свої шляхи, робити те, що вважають за потрібне, це їх вибір – це їхнє життя, доросле життя, я їх мушу відпустити в доросле життя», – розповіла мати хлопців Наталія Грант.

Щодня хлопці долатимуть по 40 км. Зупинятимуться лише для ночівлі. Домом їм слугуватиме намет. У великих містах робитимуть закупи харчів і мандруватимуть далі. Свої досягнення викладатимуть у соцмережі – на сторінці у VK «З Україною в серці».

Хто бажає підтримати хлопців у дорозі (допомогти прохарчуватися), може перерахувати кошти на їхні банківські картки:

Ощадбанк: № рах. 5167 4910 0121 4765 (Даниїл Турчин)

№ рах. 4790 7010 0218 6749 (Максим Грант)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук