Двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло на Львівщині

Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, двоє рідних братів, позбавлених батьківського піклування, отримали власну оселю у селі Вовче Турківського району. Документи на право власності Денису та Михайлові Луцикам вручили начальник служби у справах дітей ОДА Володимир Лис, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик та голова Турківської районної ради Василь Дребот.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Цей день є особливим, адже тепер ви стали власниками житла, про яке мріяли довгі роки. Це гідний приклад, коли обласна та місцева влада об'єднують зусилля для вирішення проблем людей, які опинилися у складних життєвих обставинах», - зазначив у вітальному слові Володимир Лис.

Помешкання для дітей було придбано за кошти обласного (100 тис. грн) та районного (40 тис. грн) бюджетів.

Луцик Денис Михайлович, 1996 року народження, та Луцик Михайло Михайлович, 1997 року народження, навчаються в Турківському НВК в 11 класі. Діти проживають у приватному дитячому будинку «Нове життя» с. Мельничне Турківського району. Власного житла діти не мали.

Зазначимо, що регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, була прийнята Львівською обласною радою у 2013 році. Минулого року на її реалізацію з обласного бюджету було виділено 600 тисяч гривень і придбано житло для 19 дітей-сиріт. Цього року – 700 тис. грн, за які буде забезпечено житлом 24 дитини-сироти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук