Громадські активісти допомагають постраждалим майданівцям з лікуванням та реабілітацією
Громадські активісти, які вивозили поранених під час Революції Гідності, зараз допомагають їм з лікуванням та реабілітацією.
За словами координатора громадської організації "Ініціатива Е+" Артема Миргородського, 90% постраждалих на Майдані зараз безробітні.
"Вони або не мають роботи, або не можуть працювати через інвалідність. 47 людей без очей. Є дуже багато осіб, яким потрібні протези та пластичні операції", - пояснив громадський активіст.
Підтримувати майданівців готові і міжнародні благодійні фонди, і меценати з України та з-за кордону.
Волонтери організації допомагають постраждалим оформити документи на лікування за межами України, підтримують психологічно та допомагають родинам, які залишились без годувальника.
Водночас колишні борці Майдану не поспішають звертатися за допомогою. Миргородський каже, що зараз зареєструвалися лише 270 людей, хоча, від насилля правоохоронців під час Революції Гідності постраждало щонайменше 700 осіб.
У Львові офісу організації поки що немає, активісти не хочуть витрачати грошей на оренду, тому працюють здебільшого через Інтернет.
Представник ініціативи у Львові Світлана Тараненко з потерпілими зустрічається у лікарнях чи кав`ярнях. Далі вона вже вирішує, яким чином можна допомогти кожній конкретній людині, адже хтось потребує повторного лікування, комусь потрібні операції чи обстеження.
"Ми є, ми готові допомагати. На сторінці у Facebook можна знайти сторінку ГО "Ініціатива Е+" і написати нам. Можна звертатися і на гарячу лінію громадської організації - 067 407 87 07", - додала активістка Світлана Кононенко.