Громадським активістам Львова погрожують через Мицака і Харабару

Активісти громадських організацій «Дорожній контроль» та «Варта 700» отримують анонімні погрози з вимогою припинити громадське обговорення довкола Степана Харбари та Богдана Мицака. 

Вони стверджують, що їм телефонують з невідомих номерів і погрожують, що у їхніх родичів і у них самих з’являться проблеми із законом, якщо вони не припинять брати участь у  протестах щодо призначень згаданих правоохоронців на керівні посади в органах ДАІ Львівщини. 

Про це у коментарі ZAXID.NET розповіли засновник ГО «Варта 700» Наталя Шелестак та активіст «Дорожнього контролю» Сергій Круглов.

«Мені подзвонив невідомий і сказав, якщо я не припиню стільки говорити про Мицака, то у моїх родичів, які працюють у правоохоронних органах області, почнуться проблеми на роботі, будуть відкриті кримінальні справи», – заявила Наталя Шелестак.

Сергій Круглов розказав, що до нього підходили люди і просили зупинити протести проти призначень Харабари і Мицака, бо інакше у нього почнуться неприємності.

Водночас, Наталя Шелестак повідомила, що вона, як засновник ГО «Варта 700», отримує дзвінки від перевізників зі Стрийського району Львівщини, які повідомляють про те, що даішники знову вимагають у них хабарі, аргументуючи тим, мовляв, начальство повертається, і старі схеми поборів повертаються разом з ними.

Як повідомляв ZAXID.NET, Богдан Мицак подав до суду на активіста «Дорожнього контролю» Сергія Круглова за образу честі, гідності та ділової репутації.

Екс-начальник ДАІ Львова просить Сихівський районний суд Львова зобов’язати Круглова спростувати звинувачення у корупції на адресу правоохоронця і виплатити компенсацію у розмірі 6 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук