Хворі на коронавірус працівники обласних лікарень додатково отримають два посадові оклади

Список працівників департамент охорони здоров’ я ЛОДА має надати до кінця травня

Працівники закладів охорони здоров'я, які захворіли на коронавірус і лежали в лікарні, отримають фінансову допомогу

Додаткову фінансову допомогу отримають усі працівники обласних комунальних некомерційних підприємств, у яких підтверджено діагноз Covid-19 і які були на стаціонарному лікуванні від 12 березня до15 травня 2020 року, повідомляє прес-служба ЛОДА з посиланням на заступника голови ЛОДА Івана Собка.

Зараз ЛОДА напрацьовує порядок використання коштів обласного бюджету на доплати не лише лікарям та медсестрам, а й усім працівникам комунальних некомерційний підприємства, у яких підтверджений діагноз Covid-19.

Йдеться про працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф та львівської обласної дитячої лікарні Охматдит, які були на стаціонарному лікуванні за періодвід 12 березня до 15 травня 2020 року, сказано у повідомленні.

«Ініціатива підтримати фінансово працівників, які захворіли на Covid-19, є особливо актуальною, адже не лише лікарі піддаються ризику підхопити недугу. Голова ЛОДА Максим Козицький доручив у стислі терміни департаменту охорони здоров’я опрацювати порядок використання коштів, опрацювати з головними лікарями закладів питання переліку працівників, які перебували на стаціонарному лікуванні та підготувати проект розпорядження про фінансування відповідних доплат. Така робота має бути завершена до кінця травня. А розпорядчий документ підписаний не пізніше 1 червня», - каже Іван Собко.

Згідно із рішенням обласної ради від 19 травня, два посадові оклади виплатять працівникам медзакладів першої лінії та по одному посадовому окладу для інших медичних закладів обласного рівня.

Окрім того, виплатять в повному обсязі до 300% посадового окладу за квітень працівниками комунальних закладів, які були залучені до запобігання виникненню, поширенню та ліквідації захворювання на Covid-19.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук