Для медиків Львівщини створили страховий фонд на випадок захворювання на коронавірус

Станом на 28 квітня в області є 49 підтверджених випадків інфікування серед медиків

Страхові виплати отримають медики Львова і області, які захворіли на коронавірус

У вівторок, 28 квітня, на Львівщині стартував проект страхування усіх медиків області і Львова на випадок захворювання на коронавірус. Страхові виплати отримають медики, які були госпіталізовані до закладів охорони здоров’я з підтвердженим діагнозом та позитивним ПЛР- тестом, повідомив на брифінгу радник голови Львівської ОДА Андрій Матолич.

За його словами, з ініціативи ЛОДА, створено страховий фонд для медиків, які задіяні у боротьбі із коронавірусом. Страхові компанії наразі не мають можливостей запропонувати альтернативні варіанти страхування медиків, тому страховим компаніям запропонували створити стабілізаційний фонд платежів на випадок захворювання на коронавірус серед медиків.

«На рахунку благодійної організації "З повною довірою" будуть зосереджені кошти переважно з благодійних внесків. Цей стабілізаційний фонд буде перераховано на рахунок страхової компанії "Уніка". Ця компанія не викликає жодних сумнівів у плані обґрунтованого підходу до кожного страхового випадку, що може статися з будь-яким медиком. Крім цього "Уніка" погодилась безкоштовно за власні кошти адмініструвати накопичення і, у разі необхідності, поповнити цей фонд власними коштами», - повідомив Андрій Матолич.

Станом на 28 квітня на Львівщині є 49 підтверджених випадків інфікування серед медиків. Страхуванню підлягатимуть усі медики, які працюють із інфікованими пацієнтами.

Уніфікований перелік медиків, за словами радника, був сформований на підставі списків кожної опорної лікарні і затверджений головними лікарями.

Андрій Матолич уточнив, що кожний медпрацівник, який інфікувався коронавірусом, отримає 15 тис. грн. Підставою для виплати буде позитивний ПЛР-тест і госпіталізація.

До участі у формуванні страхового фонду долучилися такі благодійники – БО-Фонд «З повною довірою», БФ «Відкриті очі», компанія SoftServe, ПрАТ «Компанія Ензим», ТОВ «Горизонти», ТОВ «Кормотех», Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», ТОВ «РСП Шувар», ТзОВ «Еко-Оптіма».

Нагадаємо, медпрацівники Львова, які опинилися на лікарняному ліжку через коронавірусну інфекцію, отримають від міста по 20 тисяч гривень. Відповідне розпорядження міський голова Львова Андрій Садовий підписав 27 квітня.

Станом на 28 квітня у Львові на коронавірус захворіли 27 медичних працівників: 5 лікарів, 9 медсестер, 8 лаборантів, двоє рентген-лаборантів та троє представників молодшого медичного персоналу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук