Інформаційна війна

Україна чекає хороших новин. Україна заслуговує добрих новин

БлогиБорислав Береза , 27 січня 2015 104
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Відсутність чітко сформульованої інформаційної політики завдає Україні непоправної шкоди. І з цим ми стикаємося навіть в ПАРЄ. З'ясовується, що депутати від західної Європи і частина східноєвропейських делегатів використовують, як джерело інформації, Рашатудей. Роблять вони це лише тому, що іншого джерела з таким обсягом інформації у них немає.

Частина делегатів, які готові голосувати за повернення рашистів в зал, почали сумніватися у своїй позиції після того, як їм продемонстрували відео зі знущаннями над нашими "кіборгами". Але ознайомилися вони з цими роликами лише тому, що ми їм продемонстрували їх на наших планшетах і телефонах. А що може бути простіше, ніж зробити щотижневі розсилки відео і фотопідтвердження всім делегаціям в ПАРЄ по інтернету. І за допомогою цього формувати їх думку і точку зору. Але цим ніхто не займається. А це, як раз, то чим повинен займатися МЗС за наявності сформульованої інформаційної політики. Але немає ні того, ні іншого. І через це нам доводиться проламувати інформаційну стіну.

Європа про нас знає вкрай мало. Велика частина інформації подається кремлівськими каналами і виключно в спотвореному вигляді. Я не бачу роботу профільних структур. Навіщо нам міністерства які не справляються зі своєю місією. Нам необхідно свій інформаційний канал на Заході. Не контрпопагандистський, а саме інформаційний. А через нього ми зможемо не тільки інформувати європейців, але і зможемо поміняти їх уявлення про нас. Так, це не дешевий проект, але це питання міжнародної підтримки.

Багато речей зрозумілі нам, абсолютно не відомі європейцям. І це пора змінити. Україна чекає хороших новин. Україна заслуговує добрих новин. З таким підходом, як був раніше, нічого хорошого чекати не доведеться. Пора переходити від скарг і прохань до конструктивних і системних дій. Це питання виживання України. І тоді ми зможемо перемогти. І не тільки ворогів зовнішніх, а й внутрішніх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук