Інституційний бандитизм!

Юрій Шведа, 25 грудня 20137984

Як повідомили деякі ЗМІ у київській лікарні помер чоловік. За твердженням дружини померлого, його напередодні побили правоохоронці «за Майдан». Від завданих травм він і помер. Натомість у Київській міліції кажуть, що причиною смерті була двостороння пневмонія легень.

У 1999 р. в Лондоні група білих підлітків ножами до смерті заколола негритянського юнака Стивена Лоуренса. За це вбивство нікого не засудили внаслідок … помилок поліції.

Розслідування цієї справи, проведене парламентським комітет виявило низку порушень з боку поліції (почасти неусвідомлених), що дало підстави звинуватити усю Столичну поліцію в інституційному расизмі. Поліція погодилась з даним визначенням.

Якщо йти за цією аналогією усю українську міліцію – яка живе за кошт українських платників податків – можна звинуватити в інституційному бандитизмі.

З органу – покликаного захищати громадян – перетворилася вона в інструмент репресій проти них. Звідси й найнижчий рівень довіри населення до цього інституту.

Врадіївські події показали усю глибину прірви між безправними громадянами та перевертнями у пагонах.

Відбулося це не спонтанно й не сьогодні. Останнім часом уся державна політика була спрямована на формування, з незадоволених правлячою верхівкою, образу екстремістів, расистів, нацистів – з якими можна розмовляти лише мовою кийка.

На цьому тлі почастішали випадки нападів на активістів громадського спротиву, журналістів. Так нещодавно на одного з співорганізаторів Харківського Євромайдану Дмитра Пилипця напали та нанесли численні ножові поранення. Мали місце напади й на громадських активістів, псування їхнього майна, підпал особистого автотранспорту.

Причому справи ці не є предметом такого пильного й швидкого реагування як це має місце стосовно порушених справ проти учасників мирних акцій громадянської непокори. Прослідковується співпраця правоохоронців з різними асоціальними елементами (т.зв. тітушками)

Якщо це так – то єдиним виходом із ситуації, яка склалася – є дозвіл на носіння зброї законослухняними громадянами, що урівняє їх шанси перед озброєними до зубів кривдниками. Такий закон на часі!

Як і на часі підпорядкування міліції місцевим органам влади. Беркутівців які перевищили свої повноваження й взяли на себе  каральні функції – належить не просто пронумерувати а розпустити, а винних у побитті – притягнути до відповідальності! В міліції провести люстрацію! Міністра внутрішніх справ у відставку!

МИ ЇХ ЗУПИНИМО! Таким було гасло політиків, за яких ми голосували! Так виглядає, що вони не тих зупиняють!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук