Керівник Держгеонадр України звинуватив міністра екології в корупції

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної служби геології та надр Микола Бояркін звинуватив міністра екології Ігоря Шевченка у наданні незаконних вказівок та доручень, йдеться в його заяві.

Чиновник стверджує, що міністр вимагав надати спеціальний дозвіл на користування надрами (вуглеводні) компанії «ПАРІ», яка входить в сферу діяльності бізнесу колишнього міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського.

За словами Бояркіна, Шевченко також намагався контролювати кадрові питання – вимагав призначити на посаду гендиректора ДП «Бурштин України» Сергія Мартинюка та залишити на посаді гендиректора казенного підприємства «Кіровгеологія» Дмитра Бдюлєва, проти якого правоохоронні органи порушили низку кримінальних справ.

«Через незаконне втручання Шевченка в кадрову політику Держгеонадр України центральний орган виконавчої влади залишився без керівництва, що призвело до виникнення заборгованості по заробітній платі працівників, неможливості здійснювати покладені на Держгеонадра функції та повноваження, невиконання доручень та завдань КМУ, в тому числі й по коаліційній угоді та стратегії Уряду», – заявив Бояркін.

«За період відсутності керівництва Держгеонадр України міністр не здійснював координацію та спрямування Держгеонадр України у спосіб передбачений чинним законодавством», – стверджує чиновник.

На думку Бояркіна, дії міністра містять ознаки корупції і суперечать державним інтересам.

Як повідомляв ZAXID.NET, уряд просить нардепів Звільнити Шевченка з посади міністра екології і природних ресурсів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук